Calendar

ma di wo do vr za zo
1
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mrt 1 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 1 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 1 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
2
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mrt 2 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
3
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mrt 3 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
4
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 4 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 4 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 4 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 4 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 4 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
5
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mrt 5 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
7
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 7 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 7 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 7 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 7 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
8
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mrt 8 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 8 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 8 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
9
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mrt 9 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
10
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mrt 10 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
11
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 11 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 11 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 11 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 11 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 11 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
12
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mrt 12 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
14
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 14 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 14 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 14 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 14 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
15
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mrt 15 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 15 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 15 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
16
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mrt 16 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
17
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mrt 17 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
18
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 18 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 18 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 18 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 18 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 18 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
19
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mrt 19 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
21
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 21 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 21 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 21 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 21 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
22
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mrt 22 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 22 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 22 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
23
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mrt 23 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
24
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mrt 24 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
25
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 25 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 25 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 25 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 25 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 25 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
26
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mrt 26 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
28
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mrt 28 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 28 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mrt 28 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 28 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
29
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mrt 29 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mrt 29 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mrt 29 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
30
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mrt 30 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
31
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mrt 31 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)