Calendar

ma di wo do vr za zo
2
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 2 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 2 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 2 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 2 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
3
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mei 3 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 3 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 3 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
4
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mei 4 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
5
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mei 5 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
6
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 6 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 6 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 6 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 6 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 6 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
7
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mei 7 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
9
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 9 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 9 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 9 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 9 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
10
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mei 10 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 10 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 10 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
11
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mei 11 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
12
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mei 12 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
13
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 13 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 13 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 13 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 13 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 13 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
14
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mei 14 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
16
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 16 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 16 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 16 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 16 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
17
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mei 17 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 17 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 17 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
18
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mei 18 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
19
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mei 19 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
20
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 20 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 20 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 20 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 20 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 20 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
21
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mei 21 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
23
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 23 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 23 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 23 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 23 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
24
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mei 24 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 24 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 24 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
25
Synchroon 07:00
Synchroon @ De Blinkert
mei 25 @ 07:00 – 11:00
Voorselectie + B-selectie (7.00-9.00 Water, 9.00-10.00 Land) A- Selectie (7.00-10.00 Water, 10.00-11.00 Land) Combinatie recreaten (7.00-9.00 Water) Aanlopers (8.30-9.00 Land, 9.00-10.00 Water)
26
Synchroon 14:30
Synchroon @ De Blinkert
mei 26 @ 14:30 – 18:30
Ballet Voorselectie + B-selectie (14.30-16.30 Water) A-selectie (14.30-18.30 Water)
27
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 27 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 27 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 27 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 27 @ 19:05 – 20:05
Op dit moment de a-groep
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 27 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.
28
Synchroon 18:05
Synchroon @ Blinkert
mei 28 @ 18:05 – 20:35
Voorselectie (18.00-19.30 Water, 19.30-20 Land) Selectie (18.00-20.00 Water, 20.00-20.30 Land)
30
Recreatief 50+ 10:30
Recreatief 50+ @ De Blinkert
mei 30 @ 10:30 – 11:30
 
Elementair 18:05
Elementair @ De Blinkert
mei 30 @ 18:05 – 19:05
 
Elementair 19:05
Elementair @ De Blinkert
mei 30 @ 19:05 – 20:05
 
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 30 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de B-groep.
31
Synchroon 18:05
Synchroon @ De Blinkert
mei 31 @ 18:05 – 19:30
Aanlopers (18.00-19.00 Water) + combinatie recreanten (18.00-19.00 Water, 19.00-19.30 Land)
Wedstrijd (A) 19:05
Wedstrijd (A) @ De Blinkert
mei 31 @ 19:05 – 20:05
Om deze tijd zwemt de A-groep.
Wedstrijd (B) 20:05
Wedstrijd (B) @ De Blinkert
mei 31 @ 20:05 – 21:20
Op dit moment zwemt de b-groep.